Sanal Tur

Tülip Abla çocuk evinin 360 derece sanal turuna göz atmak ister misiniz?
Göz at

Veli Görüşleri

Saygı değer velilerimizin bizim hakkımızda yazdıkları yorumlar.
Yorumlar

Fotoğraflar

Okulumuz hakkında son haberler ve bilgilendirmeler.
Görüntüle

Tulip Abla Çocukevi Kartal, anaokullar ,anaokulları, anaokulu ve anaokul için hazırlanan yönetmeliğe uygun olarak eğitim ve öğretim vermektedir. Tulip Abla Anaokulu Kartal okul öncesi eğitimin dışında, yine anaokullar, anaokulları ve anaokulu için hazırladığı öğretimi de büyük bir özveri ve başarı ile uygulamaktadır.Özel Tulip Abla Anaokulu Havacılar Kartal, okulunda okuyan çocukların eğitimine ve özellikle öğrenimine büyük önem vermekte ve bu amaçla çalışılmaktadır.

Tulip Abla Çocuk Yuvası, Kurucu ve Okul Müdürü başta olmak üzere, Özel Tulip Abla Anaokulları Kartal Personeli olarak ; okul öncesi eğitim de, çocuklarımızın sevgi, şefkat, huzur, disiplin içinde gelişimlerini desteklemek için uygun ortam oluşturmak, Tulip Abla Çocukevi Kartal Anaokulu’nda eğitim gören çocuklarımıza sağlıklı, özellikle hijyenik bir mekân sunmak, eğitim ve öğretim kalitesinden hiç bir zaman ödün vermeyen, yeniliğe ve teknolojiye açık, çağdaş, özellikle ATATÜRK İlke ve Devrimlerine sonuna kadar bağlı bir eğitim ve öğretim anlayışı izleyerek, çocuklarımıza Vatan sevgisi, Millet sevgisi, Bayrak Sevgisi aşılamak, bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden gelişimlerine yardımcı olmak, Özel Tulip Abla Anaokulu – Kartal’da eğitim ve öğretim gören çocuklarımızın, kişilik ve zeka gelişimlerini eğitim yoluyla yönlendirecek, kalıcı olumlu davranış değişiklikleri kazandırarak, çocuklarımızı geleceğe ve hayata hazırlamak, bizim en büyük hedefimizdir.

Tulip Abla Anaokulları Dragos Kartal sadece eğitim ve öğretim gören çocuklarımıza değil, velilerimizin ve personelimizin memnuniyetine değer vermektedir. Tulip Abla Anaokulu Kartal için, her kesimin fikir ve düşünceleri önemlidir.

Bu anlamda belirli dönemlerde, okulumuzda eğitim ve öğrenim gören çocuklarımızın yakınları, anne ve babalarıyla fikir alış verişinde bulunulmaktadır. Özel Tulip Abla Anaokulu Havacılar Kartal hiçbir zaman herşeyi biz biliriz, biz yaparız mantığı ile harek etmemekte, etrafındaki tüm önerileri görüş ve düşünceleri dinlemekte ve okulumuzda öğrenim gören çocuklarımıza en iyisini ve en doğrusunu verme yolunda, çoğulcu zihniyetin fikir ve düşüncelerini değerlendirmektedir.
Tulip Abla Anaokulu Kartal, bu anlamda kendisini sürekli olarak geliştiren, yenileyen bir “Çocukevi”‘dir. Özel Tulip Abla Anaokulu – Kartal günümüz teknolojisini ve eğitim sistemlerini çok yakından takip etmekte, bu anlamda eğitim ve öğretim için gerekli tüm teknolojik ve eğitim materyallerini kullanmaktadır.

Kartal Anaokulu, Kartaldaki anaokullar , Kartal anaokulları , Kartal yuva , Kartal kreş , Kartal çocukevi ve okul öncesi eğitimin tüm imkanlarını kullanan bir Eğitim ve Öğretim Kurumu olmak, Tulip Abla Anaokulları’nın kalitesinden, sebep her ne olursa olsun asla taviz vermemektedir. Tulipabla anaokulu Dragos Kartal anaokulunda okuyan tüm öğrencilerimiz; yaşayarak öğrenme, öğrenirken mutlu olma ve eğlenme metodları kullanılarak anaokul, anaokulu, anaokulları ve anaokullar seviyesinde eğitim ve öğretim almaktadırlar.
Tulip Abla Anaokulu,Türkiyemizin geleceği olan çocuklarımızı, yeni nesili en iyi şekilde temsil edecek fertler olarak yetiştirmek için çok uğraşmakta, iyi eğitim gelecekte Ülkemizi daha ferah ülkeler seviyesine çıkaracağını düşünmektedir. Bu amaçla çocuklar yetiştirmekte, elinden gelenin en iyisini eğitim alanında hiç taviz vermeden yapmakta ve gelecekte de yapmaya da devam etmektedir.

KartalAnaokulları,KartalAnaokulu,KartalYuvalar,Kartal Çocukevleri, Kartal Çocuk Yuvaları, Dragos Anaokulları, Havacılar Anaokulu, Dragos Yuvalar, Dragos Çocukevleri, Dragos Anaokulu, Yakacık Anaokuları Maltepe Anaokulu Pendik Anaokulları, Maltepe Anaokulları

Geleceğe Atılan İmza